Kontakt


Moje Vlasy .sk
Ing. Tomáš Mudrák – BIZREAL
Štúrova 94
949 01 Nitra

IČO: 43 489 494

Mobil: 0948 026 006

Kontaktovať nás môžete aj vyplnením kontaktného formuláru:

  1. (povinný údaj)
  2. (Vaša e-mailová adresa)
  3. (povinný údaj)
  4. (povinný údaj)
 

cforms contact form by delicious:days

.
Obchodné podmienky:

Ako každá stránka, na ktorej si môžete objednať prípravky či tovar aj my musíme podľa zákona uviesť obchodné podmienky, za ktorých si u nás môžete tovar objednať a za ktorých Vám bude tovar dodaný.

Prevádzkovateľom stránky MojeVlasy.sk a dodávateľom tovaru je Ing. Tomáš Mudrák – BIZREAL. Na stránke je pri každom tovare vždy uvedená cena, ktorá je konečná a ktorú za tovar zaplatíte pri preberaní dobierky na pošte alebo priamo doručovateľovi alebo kuriérovi. Pri zaslaní tovaru v rámci Slovenska Slovenskou Poštou za Vás poštovné zaplatíme my.

Po vyplnení objednávkového formuláru sa Vám na stránke zobrazí potvrdenie o odoslaní objednávky. Po spracovaní objednávky Vám pošleme potvrdzujúci e-mail s celkovou cenou objednávky a termínom dodania. Tovar väčšinou dostanete do 2 pracovných dní odo dňa potvrdenia objednávky. Pri laserových biostimulátoroch to môže byť dlhšie, maximálne však 10 pracovných dní.

Na internetový predaj sa vzťahujú najmä zákony: č. 250/2007 o ochrane spotrebiteľa, zákon č. 22/2004 o elektronickom obchode a zákon č. 108/2000 o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji.

Podľa zákona je „spotrebiteľ oprávnený bez udania dôvodu odstúpiť od zmluvy do siedmich pracovných dní“. Toto právo sa nevzťahuje na otvorený a použitý tovar alebo na tovar, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť. Reklamácie vybavujeme na horeuvedenej adrese do 3 pracovných dní. Všetok tovar si u nás v Nitre môžete pozrieť a zadarmo vyskúšať pri osobnej návšteve.

Ak by ste sa chceli na niečo spýtať ohľadom prípravkov či prístrojov alebo náležitostí pri dodaní výrobku, vyplňte prosím kontaktný formulár alebo nám zavolajte na t.č. 0948 026 006 alebo sa kľudne zastavte aj osobne u nás v Nitre na Štúrovej ulici č.94.

Moje Vlasy .sk