Laserové biostimulátory: HairMAX

Laserový biostimulátor HairMAXLaserový biostimulačný prístroj vyžaruje nízkofrekvenčné laserové svetlo, ktoré má na pokožku hojivé účinkyvlasovým folikulom dodáva dostatok energie pre úplnú regeneráciu a produkciu zdravých vlasov.

Pravidelným ošetrovaním dôjde k zastaveniu nadmerného vypadávania vlasov a časom aj k obnove rastu vlasov.

Výsledky laserovej terapie spozorujete už za 10 až 12 týždňov.

Prvé 2 mesiace liečby môžu byť sprevádzané miernym zvýšením vypadávania vlasov, čo je normálna reakcia vlasov na novú liečbu. Počas nasledujúcich mesiacov budú Vaše vlasy mocnieť a hustnúť. Tiež môžete zaznamenať nárast nových vlasov.

Pokračovanie v používaní laserového biostimulátora prinieslo pacientom (mužom aj ženám) ďalšie pozitívne výsledky a konkrétne hrubšie vlasy, rýchlejší rast vlasov, opätovnú pigmentáciu vlasov (menej šedivých vlasov), zvýšenú elasticitu vlasov (nižšia lámavosť vlasov), lesklejšie a ľahšie upraviteľné vlasy, lepšiu kvalitu vlasov, menej lupín a nižšiu podráždenosť pokožky hlavy. Ak pacient terapiu ukončil, kvalita a hustota vlasov sa mu postupne vrátila späť na úroveň akú mal pred liečbou.

Doposiaľ neboli zaznamenané žiadne vedľajšie účinky laserovej terapie.

Viac informácií o laserovej terapii nájdete TU.

Vlasy u mužov aj u žien reagujú rovnako pozitívne na účinky laserovej fototerapie bez ohľadu na vek človeka alebo štádium vypadávania vlasov. Laserové biostimulátory HairMAX stimulujú vlasové folikuly po celom povrchu hlavy.

Laserový biostimulátor HairMAX

Podobne ako zubní lekári odporúčajú pravidelné čistenie zubov kefkou a pastou, tak vlasoví špecialisti odporúčajú ošetrovanie pokožky hlavy laserovým biostimulátorom 3-krát za týždeň po 10 až 15 minút. Skúsení vlasoví chirurgovia odporúčajú používanie laserového stimulátora aj po transplantácii vlasov. Ranky po transplantácii sa hoja oveľa rýchlejšie a vlasové folikuly sa tiež rýchlejšie zregenerujú.

Laserové stimulátory Hairmax ponúkajú rovnakú laserovú technológiu ako svetové vlasové kliniky. Do biostimulátora zainvestujete len jednorázovo a môžete ho používať kde chcete a kedy chcete. Životnosť laserových biostimulátorov sa odhaduje na 10 rokov pri pravidelnom ošetrovaní. Prístroje nepotrebujú žiadne prídavné zariadenia.

Pozrite si krátku praktickú videoprezentáciu laserového biostimulátora HairMax Ultima 12:
.

.

.
Výsledky klinickej štúdie – MUŽI

Klinickej štúdie sa zúčastnilo 128 mužov, z ktorých 86 bolo ošetrovaných laserovým biostimulátorom a 42 placebo prístrojom (bez laserového svetla). Počas 6 mesiacov trvania klinickej štúdie mali účastníci vlasy ošetrované raz za deň, 3-krát za týždeň, každý druhý deň. Počet hrubých, normálnych zdravých vlasov v pozorovanej oblasti bol spočítaný v týždni 1, v týždni 16 a v týždni 26.

Výsledky pri kontrole v 26-tom týždni preukázali, že viac ako 90% mužov zaznamenalo zvýšenie počtu vlasov (na základe pozorovania aspoň 12 novonarastených vlasov na centimeter štvorcový v deň vykonania kontroly).

Výsledok štúdie u mužov preukázal nárast 21 nových vlasov na centimeter štvorcový.

Výsledky klinickej štúdie laserových biostimulátorov u Mužov

.
Výsledky klinickej štúdie – ŽENY

Klinickej štúdie sa zúčastnilo 141 žien, z ktorých 95 bolo ošetrovaných laserovým biostimulátorom a 46 placebo prístrojom (bez laserového svetla). Počas 6 mesiacov trvania klinickej štúdie mali účastníčky vlasy ošetrované raz za deň, 3-krát za týždeň, každý druhý deň. Počet hrubých, normálnych zdravých vlasov v pozorovanej oblasti bol spočítaný v týždni 1, v týždni 16 a v týždni 26.

Výsledky pri kontrole v 26-tom týždni preukázali, že viac ako 90% žien zaznamenalo zvýšenie počtu vlasov (na základe pozorovania aspoň 12 novonarastených vlasov na centimeter štvorcový v deň vykonania kontroly).

Výsledok štúdie u žien preukázal nárast 20 nových vlasov na centimeter štvorcový.

Výsledky klinickej štúdie laserových biostimulátorov u Mužov

.
Naše zistenia u našich užívateľov


Zisťovali sme spokojnosť s výsledkami terapie u vyše 50 užívateľov, ktorí si u nás objednali laserový biostimulátor a pravidelne sa ním ošetrujú podľa odporúčaní (3-krát za týždeň po 10-15 minút) po dobu minimálne 12 mesiacov.

Výsledky liečby a spokojnosť užívateľov (mužov a žien) sú veľmi dobré. Až 76% užívateľov sa vyjadrilo, že im liečba pomáha a vlasy im vypadávajú menej ako pred terapiou. 54% užívateľov má teraz hrubšie a hustejšie vlasy a 30% užívateľov uviedlo, že zaznamenali aj rast nových vlasov.

Nikto nezaznamenal zhoršenie kvality vlasov alebo zvýšenie vypadávania vlasov. Pri ošetrovaní sa nevyskytli žiadne technické alebo zdravotné problémy.

Najlepšie výsledky dosiahli tí, ktorí súčasne s laserom užívajú aj ďalšie zložky synergickej liečby.

V ponuke máme 2 modely: Ultima 9 classic a Ultima 12.

Oba modely používajú rovnakú laserovú technológiu (rovnaké laserové diódy) a líšia sa v počte diód (9 diód / 12 diód) a v dobe trvania jedného ošetrenia (11 minút / 8 minút).

Viacero diód naraz osvieti väčšiu plochu pokožky hlavy, čím sa pri ošetrovaní dosiahne väčšie pokrytie. Oba modely majú nabíjaciu bázu, Ultima 12 má navyše moderný displej. Model Hairmax Ultima 9 classic je momentálne cenovo najdostupnejší prístroj laserovej terapie.

.

Objednajte si svoj laserový biostimulátor:


Hairmax Ultima 9 classic HairMAX Ultima 12

HairMAX Ultima 9 Classic

 • 9 laserových diód
 • doba ošetrenia: 11 minút
 • napájanie: dobíjateľná vnútorná batéria

HairMAX Ultima 12

 • 12 laserových diód
 • doba ošetrenia: 8 minút
 • napájanie: dobíjateľná vnútorná batéria
€ 309,-

€ 259,-

ZĽAVA: € 50,-

€ 475,-

.

Ceny sú konečné bez ďalších poplatkov. Poštovné za Vás zaplatíme my. Diskrétne balenie.

Dodacia lehota je max. 10 pracovných dní od potvrdenia objednávky.

Priložený je záručný list (záruka 2 roky) a návod na použitie v slovenčine.

Volajte 0948 026 006 alebo vyplňte objednávkový formulár:

 1. (povinný údaj)
 2. (Vaša e-mailová adresa)
 3. (povinný údaj)
 4. (povinný údaj)
 5. (povinný údaj)
 6. (povinný údaj)
 7. (povinný údaj)
 

cforms contact form by delicious:days

Moje Vlasy .sk