Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu (2000mg)

Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu (2000mg)Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu je prírodný antiandrogén, ktorý znižuje hladinu dihydrotestosterónu (DHT) priamo v pokožke hlavy v okolí vlasových folikulov, čím zastavuje ich zmenšovanie a degeneráciu.

.
Účinky:

  • zastavuje vypadávanie vlasov a napomáha pri obnove rastu vlasov u mužov a u žien s androgénovou alopéciou (alopecia androgenetica)
  • preniká hlboko do pokožky, kde sú uložené vlasové folikuly a blokuje aktivitu izoenzýmov 5-alfa reduktázy, čím znižuje hladinu DHT v pokožke hlavy

.
Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu má podobné účinky pre zastavenie vypadávania vlasov a následnú obnovu rastu vlasov ako roztok finasteridu.

Roztok SP extraktu je čisto prírodná látka, bez obsahu alkoholu a bez vedľajších účinkov. Je tiež významnou zložkou prípravku Revivogen Scalp Therapy, v ktorom je však obsiahnutý v podstatne nižšej koncentrácii.

Viac informácií o saw palmetto nájdete TU.

.
Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu obsahuje 1000mg čistej saw palmetto šťavy v jednej dávke (1ml), čo je ekvivalent 100mg čistého 85-95% štandardizovaného saw palmetto extraktu.

.
Dávkovanie:
Na pokožku hlavy si 2-krát za deň aplikátorom naneste 1ml roztoku (1ml ráno a 1ml večer). Roztok do pokožky jemne vmasírujte bruškami prstov a nechajte pôsobiť aspoň 1 hodinu po nanesení. Potom roztok môžete z vlasov vymyť alebo ho môžete nechať ďalej pôsobiť na pokožke počas dňa či noci. Priaznivé účinky očakávajte najskôr za 8 až 12 týždňov.

Pre rýchlejšie dosiahnutie výrazného zlepšenia stavu Vašich vlasov užívajte dermálny roztok Saw Palmetto extraktu spolu so Saw Palmetto extraktom vo forme kapsúl a so šampónom s vysokým obsahom Saw Palmetto extraktu.

Znásobia sa tak účinky saw palmetto extraktu vo všetkých 3 formách: kapsule, šampón a dermálny roztok. Týmto dôjde k rýchlejšiemu a výraznejšiemu zníženiu hladiny DHT v pokožke hlavy a v organizme, čo umožní rýchlejšiu regeneráciu vlasových folikulov a postupnú produkciu hrubších, pevnejších a dlhších vlasov.

.
Vyrobené v U.S.A.
farmaceutickou spoločnosťou, ktorá je držiteľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a DM licencie (Drug Manufacturing License).

.
Objednajte si dermálny roztok Saw Palmetto extraktu (2000mg):

.2x Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu. ..6x Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu.
Dermálny roztok
Saw Palmetto extraktu
2×30ml na 30 dní
Dermálny roztok
Saw Palmetto extraktu
6×30ml na 3 mesiace

€ 38,-

€ 32,-


€ 95,-

€ 78,-
.
(iba 13,- Eur/kus)

.

Ceny sú konečné bez ďalších poplatkov. Diskrétne balenie.

Volajte 0948 026 006 alebo vyplňte objednávkový formulár:


  1. (povinný údaj)
  2. (Vaša e-mailová adresa)
  3. (povinný údaj)
  4. (povinný údaj)
  5. (povinný údaj)
  6. (povinný údaj)
  7. (povinný údaj)
 

cforms contact form by delicious:days

Moje Vlasy .sk