Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu (2000mg)

Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu (2000mg)Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu je prírodný antiandrogén, ktorý znižuje hladinu dihydrotestosterónu (DHT) priamo v pokožke hlavy v okolí vlasových folikulov, čím zastavuje ich zmenšovanie a degeneráciu.

.
Účinky:

  • zastavuje vypadávanie vlasov a napomáha pri obnove rastu vlasov u mužov a u žien s androgénovou alopéciou (alopecia androgenetica)
  • preniká hlboko do pokožky, kde sú uložené vlasové folikuly a blokuje aktivitu izoenzýmov 5-alfa reduktázy, čím znižuje hladinu DHT v pokožke hlavy

.
Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu má podobné účinky pre zastavenie vypadávania vlasov a následnú obnovu rastu vlasov ako roztok finasteridu.

Roztok SP extraktu je čisto prírodná látka, bez obsahu alkoholu a bez vedľajších účinkov. Je tiež významnou zložkou prípravku Revivogen Scalp Therapy, v ktorom je však obsiahnutý v podstatne nižšej koncentrácii.

Viac informácií o saw palmetto nájdete TU.

.
Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu obsahuje 1000mg čistej saw palmetto šťavy v jednej dávke (1ml), čo je ekvivalent 100mg čistého 85-95% štandardizovaného saw palmetto extraktu.

.
Dávkovanie:
Na pokožku hlavy si 2-krát za deň aplikátorom naneste 1ml roztoku (1ml ráno a 1ml večer). Roztok do pokožky jemne vmasírujte bruškami prstov a nechajte pôsobiť aspoň 1 hodinu po nanesení. Potom roztok môžete z vlasov vymyť alebo ho môžete nechať ďalej pôsobiť na pokožke počas dňa či noci. Priaznivé účinky očakávajte najskôr za 8 až 12 týždňov.

Pre rýchlejšie dosiahnutie výrazného zlepšenia stavu Vašich vlasov užívajte dermálny roztok Saw Palmetto extraktu spolu so Saw Palmetto extraktom vo forme kapsúl a so šampónom s vysokým obsahom Saw Palmetto extraktu.

Znásobia sa tak účinky saw palmetto extraktu vo všetkých 3 formách: kapsule, šampón a dermálny roztok. Týmto dôjde k rýchlejšiemu a výraznejšiemu zníženiu hladiny DHT v pokožke hlavy a v organizme, čo umožní rýchlejšiu regeneráciu vlasových folikulov a postupnú produkciu hrubších, pevnejších a dlhších vlasov.

.
Vyrobené v U.S.A.
farmaceutickou spoločnosťou, ktorá je držiteľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice) a DM licencie (Drug Manufacturing License).

.
Objednajte si dermálny roztok Saw Palmetto extraktu (2000mg):

.2x Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu. ..6x Dermálny roztok Saw Palmetto extraktu.
Dermálny roztok
Saw Palmetto extraktu
2×30ml na 30 dní
Dermálny roztok
Saw Palmetto extraktu
6×30ml na 3 mesiace

€ 38,-

€ 32,-


€ 95,-

€ 78,-
.
(iba 13,- Eur/kus)

.
Akcia platí do 31.12.2018

Ceny sú konečné bez ďalších poplatkov. Balíčky posielame na dobierku Slovenskou Poštou. Poštovné za Vás zaplatíme my. Diskrétne balenie.

Volajte 0948 026 006 alebo vyplňte objednávkový formulár:


  1. (povinný údaj)
  2. (Vaša e-mailová adresa)
  3. (povinný údaj)
  4. (povinný údaj)
  5. (povinný údaj)
 

cforms contact form by delicious:days

Moje Vlasy .sk