Spokojnosť ľudí s výsledkami liečby

Na tejto stránke si môžete prečítať ako sú s liečbou a jej výsledkami spokojní ľudia, ktorí už liečbu vyskúšali a poslali nám svoje reakcie.

 
Katarína (Šaľa):Po používaní šampónu dcérke vlasy prestali padať – úplne … pri umývaní ani jeden vlas. Vlasy začali opäť rásť a sú opäť pevné. Padanie vlasov mojej 13-ročnej dcéry bolo ozaj veľmi akútne … prešli sme všetkých lekárov a nikto nám nepomohol. Začala užívať pantenol a používať tento šampón a padanie sa konečne zastavilo. Ozaj ďakujeme … ešte doužíva všetko čo má a objednám si u vás “pre istotu” ešte jedno balenie.
 

Helena (Znojmo):Musím Vám říci, že blahořečím okamžiku, kdy jsem objevila Vaše stránky a našla Vaše přípravky, protože na mne to “pomalu a líně” zabírá, opravdu jsem nadšená z výsledku. Zrovna dnes jsem si po umytí vlasů nanášela zahušťovač a jeho spotřeba je již podstatně menší, to je prostě bomba! Pro mne jste prostě záchrana na poslední chvíli, moc ďekuji za rady od Vás a proto Vám přeji co nejvíce spokojených zákazníků.


Vladimír (Bardejov):
“Keby som mal porovnať situáciu na začiatku a teraz tak ten rozdiel tam je. Vidím ho ja aj moji príbuzní, priatelia. Na začiatku to bolo také, že som mal viditeľne riedke vlasy na temene hlavy a kúty, ktoré sa časom zväčšovali. Ak by som mal spomenúť tak s vašou liečbou som začal začiatkom júna minulého roka. Minoxidil a saw palmetto som užíval do konca minulého roka. Prvé výsledky sa mi začali objavovať asi po 2 mesiacoch kedy mi trocha prestali vypadávať vlasy. Bolo to tak, že jeden čas vlasy vypadali menej a potom sa to vrátilo a vypádávali ako na začiatku. Vlasy mi trocha zhustli na temene hlavy. Stav ostal rovnaký nasledujúce týždne, potom sa ukázali vlasy v oblasti kútov – kúty sa mi troška zmenšili. Povedal by som, že po používaní prípravkov nastalo minimálne zastabilizovanie s miernym nárastom vlasov. Kvalita mojich vlasov: sú lesklejšie a aj tvrdšie, neviem bude to asi tým minoxidilom. Počet vypadaných vlasov za deň do 10-20 teraz (odkedy používam aj šampón) predtým od 20-30. A postrehy- môj známy, ktorému som bral tiež balík minoxidil a saw palmetto, asi po 2 mesiacoch užívania sa mu dostavili výborne výsledky. Vlasy mu narástli tak husto, že by som teraz nepovedal že niekedy mu vôbec vypadali vlasy. A drží mu to doteraz. Bolo to v období kedy som ja  začal používať už druhé balenie. Takže pozorujem podľa neho.”


František (Košice): “Chcel by som Vám poďakovať za nápad súčasne aplikovať niekoľko prostriedkov zabraňujúcich vypadávaniu vlasov. Po dvoch mesiacoch používania saw palmeto tabletiek, šampónu a minoxidilu sa mi zastavilo vypadávanie vlasov. Už asi mesiac používam aj laserový stimulátor a dúfam, že sa mi podarí dosiahnuť ešte lepší výsledok vo forme obnovy rastu vlasov.”


Michal (Bratislava):
“Liečba laserovým stimulátorom X5 Hair Laser sa z môjho pohľadu osvedčila. Počas používania laserového stimulátora som si všimol, že vlasy mi prestali vypadávať. Strata vlasov u mňa síce nebola až taká výrazná, ale môžem potvrdiť, že po používaní laserového stimulátora ustúpila. Toto je fakt, nie subjektívny pocit. Taktiež sa mi zdá, že pevnosť mojich vlasov sa zvýšila.”


Vlasta (Bratislava):
“Zatiaľ som s výsledkami liečby veľmi spokojná. Vypadávanie vlasov sa u mňa zastavilo po 4 mesiacoch liečby. Úprimne som ani nedúfala, že by mi ešte niečo mohlo pomôcť. Na všelijaké prípravky proti vypadávaniu vlasov som už za tie roky minula strašné peniaze. Teraz sledujem postupné hrubnutie vlasov, ktoré je pomalé, no ja som veľmi rada, že to ide tým správnym smerom a vlasy už pôsobia hustejšie. Naozaj srdečná vďaka!”


Ladislav (Košice):
“Už na začiatku laserovej kúry (asi po dvoch týždňoch) som začal badať zlepšenie v tom smere, že sa u mňa pozastavilo nejaké prudšie, badateľnejšie vypadávanie vlasov. V tom čase som sa dal trošku kratšie ostrihať a cítil som, že vlasy mám pevnejšie a hrubšie, pretože ja mám veľmi jemné vlasy. Po novom roku som dokonca naozaj badal zlepšenie aj v raste nových vlasov na kútoch a na prednej časti hlavy. Teraz spomeniem vetu ako z reklám, lebo mi asi pred mesiacom kolegyňa v práci tvrdila, že mi zhustli vlasy. Teda hlavne v prednej časti hlavy. Takže celkovo aby som to zhrnul: vidím zlepšenie, vypadávanie vlasov je minimálne a na niektorých častiach hlavy sa mi obnovil rast vlasov. Zatiaľ som spokojný.”


Jana (Košice):
“Používanie laserového prístroja sa mi zatiaľ osvedčuje. Celkovo konštatujem, že laserový stimulátor X5 Hair Laser a prípravok Minoxidil 5% mi pomáhajú a dlhoročné vypadávanie vlasov sa u mňa zastavilo. Som rada, že vlastním takýto laserový prístroj. Verím, že vydrží čo najdlhšie.”


Róbert (Nové Zámky):
“Zatiaľ sa mi liečba osvedčila – vlasy mi prestali vypadávať a dokonca sa vpredu na hlave objavili aj nové jemné vlásky, ktoré postupne mocnejú. Pozitívnu zmenu som si všimol nielen ja, ale aj moji blízki a tiež kolegovia v práci. A to je to, čo sa počíta. Je to veľmi dobrý pocit a tiež veľká psychická úľava. V liečbe laserom a minoxidilom budem určite pokračovať aj naďalej. Ďakujem Vám aj za rady a seriózny prístup – v dnešnej dobe sa to tak často nevidí.”


Elena (Košice):
Liečbu som začala pred 4 mesiacmi, dovtedy mi vlasy vypadávali a redli. Po nasadení synergickej liečby sa vypadávanie postupne zastavuje. Používam kapsule Saw palmeto extrakt, šampón i X5 Hair laser. Po používaní minoxidilu som pociťovala svrbenie pokožky, tak som si ho zriedila vodou. Zatiaľ som s liečbou spokojná, vlasy mám pevnejsie a hustejšie a dúfam, že to tak bude aj naďalej.”


Peter (Považská Bystrica):
“Po asi 5 mesiacov užívania kompletnej synergickej liečby môžem povedať, že liečba naozaj funguje. Riedke vlasy na temene hlavy mi viditeľne zhustli a pokožka mi presvitá už len na pár miestach. Keď som sa podrobnejšie skúmal, zistil som, že mi rastú aj nejaké tie nové vlasy, hlavne v kútoch. V práci si to všimol môj šéf a opýtal sa ma, že čo s vlasmi robím. Teraz liečbu absolvuje aj on. Vraj, keď to zabralo mne, musí to zabrať aj jemu. Vyriešili sme to ekonomicky: saw palmetto extrakt a minoxidil som mu objednal, no a laser a šampón si požičiavame.”


Všetkým Vám gratulujem k dosiahnutým výsledkom!

Taktiež Vám ďakujem za súhlas uverejniť Vaše reakcie na našej stránke.

Moje Vlasy .sk