Najlepšie používanie toppiku

Zahusťovače vlasov, parochne, príčesky, tupé, účesy

Najlepšie používanie toppiku

Poslaťod shooty » Uto Máj 18, 2010 9:08 am

Zdravim, kupil som si od vas toppik a chcel by som vediet ako ho mam najlepsie pouzivat??? Mam na mysli ako ho pouzivat aby mi vydrzal co najdlhsie mno ale aby bol maskovaci efekt stale dobry. Diki za odpoved.
shooty

Re: Najlepšie používanie toppiku

Poslaťod tomas » Pon Máj 24, 2010 11:03 am

Ahoj shooty, Toppik ti najdlhšie vydrží ak si ho z vlasov nebudeš každý deň vymývať a ráno si ho budeš do vlasov dopĺňať podľa potreby. Keď si pôjdeš večer ľahnúť, tak ráno budeš mať vo vlasoch stále vyše 90% mikrovlákien. Zvyšok si doaplikuješ a môžeš vyraziť do ulíc. 8-) Hlavu si potom umi napr. každý 3-4 deň. Jedno balenie ti potom vydrží 3-krát dlhšie. ;)
tomas
Site Admin

Poslaťod Cairo » Štv Jún 10, 2010 10:06 am

To az 90% toppiku vydrzi v nezmenej podobe do dalsieho dna? Znie neuveritelne… Videla som nejake videa na nete a zda sa ze to drzi dost dobre… Clovek si na to zrejme musi zvyknut, ale na lepsi vzhlad sa asi zvyka lahko…
Cairo

Poslaťod totti15 » Pia Máj 25, 2018 9:26 am

Mate niekto skusenost s pouzivanim toppiku pri sportovani? Hravam futbal a bojim sa, ze by mi uces nevydrzal dlho... :?
totti15

Poslaťod tomas » Uto Okt 08, 2019 10:34 am

Keď športuješ, tak si vlákna Toppiku vo vlasoch ešte dodatočne zafixuj živicovým sprejom Fiberhold. Lepkavé živice zabezpečia, aby sa mikrovlákna vo vlasoch pevne zafixovali a z vlasov ich potom dostaneš len tak, že si vlasy dôkladne umyješ penivým šampónom.
tomas
Site Admin

Späť na Maskovanie riedkych vlasov a plešiny

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť