transplantácia dnes

Zákroky transplantácie vlasov a kliniky na ktorých sa transplantácia prevádza, vývoj multiplikácie (klonovania) vlasov

Re: transplantácia dnes

Poslaťod slniecko29 » Uto Jún 21, 2016 2:53 pm

Konzultáciu si už podstúpil alebo ešte nie? pri konzultácii sa človek nemá čoho báť. Ideš tam predsa dobrovoľne a robíš to predsa pre seba. Pre to aby si sa ty lepšie cítil aby si lepšie vyzeral. Tak mal by si tam ísť s nadšením nie s obavami
slniecko29

Poslaťod nikdonic » Uto Jún 28, 2016 4:20 pm

Konzultácia je za mnou. Obavy boli neopodstatnené teraz to už vieš. Konzultácia nie je nič strašné práveže som bol príjemne prekvapený ako to všetko v pohode išlo a že som sa s lekárkou zhodol takmer na všetkom. Chcel by som do budúcna odporučiť ľuďom ktorí majú obavy zájsť čo i len na konzultáciu - nech sa neboja :) niet čoho.
nikdonic

Poslaťod slniecko29 » Štv Júl 07, 2016 5:45 pm

Ani si nevieš predstaviť ako si ma potešil, že tvoje obavy zmizli. Ono častokrát sa necháme ovládať vlastným strachom a to je chyba. Keby máš termín zákroku? Počkaj ešte po zákroku ako sa budeš cítiť. ;)
slniecko29

Poslaťod nikdonic » Pon Sep 05, 2016 2:18 pm

Ja sa ospravedlňujem že píšem až dnes ale skôr som sa sem nedostal a pripravoval som sa psychicky na zákrok. Už ho mám za sebou a cítim sa veľmi odhodlaný...a som rád že som do toho išiel ..mal som zmiešané pocity, noc pred zákrokom som ani nespal, čo som sa aj tešil ale aj mal strach. Ale prebehlo to bez komplikácii čo bolo fajn. Už len počkať nejaký ten čas kým začnú vlasy rásť nech vidím pokrok. Chcel by som to už aj hneď aby to bolo, aby som mal nové vlasy ale asi je to predsalen v tomto prípade tak že trpezlivosť ruže prináša
nikdonic

Poslaťod enddem » Štv Sep 08, 2016 3:21 pm

nikdonic píše:Ja sa ospravedlňujem že píšem až dnes ale skôr som sa sem nedostal a pripravoval som sa psychicky na zákrok. Už ho mám za sebou a cítim sa veľmi odhodlaný...a som rád že som do toho išiel ..mal som zmiešané pocity, noc pred zákrokom som ani nespal, čo som sa aj tešil ale aj mal strach. Ale prebehlo to bez komplikácii čo bolo fajn. Už len počkať nejaký ten čas kým začnú vlasy rásť nech vidím pokrok. Chcel by som to už aj hneď aby to bolo, aby som mal nové vlasy ale asi je to predsalen v tomto prípade tak že trpezlivosť ruže prináša

Gratulujem ti,, je fajn citat ze si sa k tomu odhodlal,, ja uz mam dlhsiu dobu po a vidim na sebe kazdym dnom viac a viac ze som urobil dobre ze som to riesil ze som to nenechal len tak a necakal kym mi vypadnu vsetky vlasy, bude to trvat nejaky cas kym vlasy narastu ale ako pises trpezlivosti sa treba v tomto pripade naucit, kde ti zakrok nakoniec robili?
enddem

Poslaťod zvett » Ned Nov 27, 2016 3:19 pm

nickdonic - ako si nakoniec spokojny, ak sa mozem opytat?
zvett

Poslaťod IvanD09 » Pon Nov 28, 2016 9:38 am

Ahoj! Je tu 5 ročný vekový rozdiel medzi mojim bratom a mnou. Obaja sme zdedili gény nášho otca. Ja plešiviem naozaj zvláštnym spôsobom, vlasy mi rednú takmer všade. Hľadal som vlasovú transplantáciu v hlavnom meste a okolí, ale jednou z možností bolo i Švajčiarsko. Nechceli sme letieť a mysleli sme, že ak by bola potrebná reklamácia, bolo by ťažké letieť naspäť do Ázie. Našim výberom bola Maďarská klinika v Budapešti (PHAEYDE Klinika). Prešlo okolo 5 mesiacov a môžem vidieť výsledky. Ešte to nie je husté, stále to nie je perfektné, ale stojí to za čakanie minimálne 9 mesiacov. Najprv som poslal môjho brata v Apríl, aby som videl, či to všetko zvládne... :) Bolo zaujímavé sledovať jeho zotavenie na denno-dennej báze. Zadná strana jeho hlavy sa uzdravila po cca 4 dňoch, zatiaľ čo jeho transplantovaná časť asi po 7 dňoch. Neskôr sa stalo to isté v mojom prípade.
IvanD09

Poslaťod tomas » Štv Okt 10, 2019 10:54 am

Na prvej konzultácii ti vlasový chirurg vysvetlí aký zákrok a v akom rozsahu by bol pre teba najvhodnejší berúc do úvahy smer a rozsah postupu tvojho vypadávania vlasov. Skúsený vlasový chirurg ti dobre poradí, veď výsledný stav bude potom aj jeho reputácia, a preto daj skôr na jeho radu. Pri navrhovaní zákroku treba brať do úvahy aj výdatnosť vlasových štepov v darcovskej oblasti, aby bolo do budúcna možné vlasy transplantáciou opäť zahustiť.
tomas
Site Admin

Predchádzajúci

Späť na Transplantácia vlasov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť