Stránka 1 z 1

TRANSPLANTACIA VLASOV 2013

PoslaťNapísal: Str Apr 17, 2013 9:39 am
od poskoč
Zdravim

Potrebujem vela rad a vela skusenosti :) Chystam sa absolvovat transplantaciu vlasov. Rozhodol som sa len nedavno tak este nemam pobehane vsetky stranky a vsetky metody. Hlavne by som chcel poradit "kam a preco". Zvazujem Piestany (nasiel som najmenej negativnych komentarov na forach) a ešte mam možnost ist do zahranicia - Oslo - Dr.Hussain(http://www.myhairclinic.com/en/). V Osle budem tak či tak a uvedomujem si, že to bude ovela drahsie, no vrta mi to hlavou preto lebo fóra nórov a ludí ktorí un ho boli su ovela pozitivnejsie ako tí ktori boli na slovensku.
Za rady dakujem :)

Re: TRANSPLANTACIA VLASOV 2013

PoslaťNapísal: Uto Aug 18, 2015 10:54 am
od enddem
ja som bol v ke a som naozaj spoko :)

Re: TRANSPLANTACIA VLASOV 2013

PoslaťNapísal: Pon Sep 07, 2015 8:01 am
od romiro7
ja premyslam nad tureckom ale dost mam obavy z toho :/

Re: TRANSPLANTACIA VLASOV 2013

PoslaťNapísal: Pia Dec 04, 2020 1:50 pm
od tomas
Pokiaľ zákrok prebehne úspešne a rekonvalescencia prebieha bez komplikácii, tak je z geografického hľadiska jedno kde zákrok transplantácie vlasov absolvujete. Keď ale dôjde ku komplikáciám (napr. bolesti, opuch, svrbenie, zápal, nízka úspešnosť obnovy štepov), tak je absolvovanie kontroly alebo konzultácie v zahraničí problematické a budete zrejme odkázaný len na svojho dermatológa. Pri výbere kliniky, na ktorej absolvujete zákrok transplantácie vlasov je preto treba brať do úvahy aj túto možnosť, ktorá môže nastať, ale nemusí.

Re: TRANSPLANTACIA VLASOV 2013

PoslaťNapísal: Sob Jan 09, 2021 10:32 pm
od Alamy
Čaute, túto stránku našiel môj otec pred pár rokmi, keď som začal mať problém so stratou vlasov. Niekoľko rokov som bral saw palmetto + šampón od Tomáša. Vlasy sa mi strácali, ale ktovie ako by to bolo ak by som nebral nič. Myslím, si, že saw palmetto mi minimálne celý proces do veľkej miery spomalilo. Momentálne som necelý mesiac po transplantácii vlasov v Istanbule na klinike dr. Serkana. Zatiaľ je možno priskoro, ale vzhľadom na výsledky, ktoré majú a videl som ich naživo som veľmi spokojný a naozaj to odporúčam každému kto sa nejakým spôsobom so stratou vlasov trápi. V dnešnej dobe je to už riešiteľný problém, chodia tam ľudia z celého sveta, výsledky sú naozaj super a cenovo je to úplne inde ako u nás a v blízkom okolí.