Zahustenie malej bezvlasej plôšky

Zákroky transplantácie vlasov a kliniky na ktorých sa transplantácia prevádza, vývoj multiplikácie (klonovania) vlasov

Zahustenie malej bezvlasej plôšky

Poslaťod amorinho » Štv Nov 06, 2008 4:58 pm

v detstve sa mi stal istý úraz a mám veľmi netypickú a v prípade, že mám na krátko vlaasy, do oči bijúci jazvu. nemá tvar čiatrky ale skor kruhu s priemerom okolo odhadnem tak osem milimetrov. Ešte nemám 18 ale po dovršení by som veľmi rád skúsil možnostť transplatácie na toto miesto. A moje otázky znejú
1) na koľko by ma to vyšlo približne keď mám dosť husté vlasy, ak je ot plocha už spomínaná plocha 8x8 milimetrov

viem, že cena je individuálna ale len odhadom či to môže byť do 10 tisíc, fakt nejde o veľkú plochu

2) ak teda nepotrebujem tolko vstepov je nutnost oholit celu hlavu alebo staci len odberove miesta?

dakujem velmi pekne a prajem vela stastia pri liecbe
amorinho
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 4:52 pm

Re: malá bezvlasová plôška

Poslaťod mato » Štv Nov 06, 2008 9:37 pm

to by malo byt za par korun si myslim ;) druha vec je akej kvality je koza na jazve a vyholuje sa len kusok odberoveho miesta
mato
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Štv Sep 14, 2006 9:25 am
Bydlisko: Bratislava

Re: malá bezvlasová plôška

Poslaťod tomas » Pon Nov 10, 2008 9:16 am

Nemusíš si dať vyholiť nič. Keď sú vlasy krátke, chirurgovi sa s nimi ľahšie pracuje - ale vyholenie nie je podmienka a hlavne v tvojom prípade.

Druhá vec je, ako tu už maťo správne poznamenal, kvalita kože. Ak je to čisto jazvové tkanivo (atrofované, bez normálnych kožných štruktúr), tak tam vlasy určite neporastú. Je to ako by si sial pšenicu na Lomnickom Štíte.

Ja by som skôr uvažoval nad plastickou chirurgiou. Nechal by som si ten kúsok jazvového tkaniva odstrániť a potom zošiť tak, aby tam bola len veľmi jemnučká jazvička, okolo ktorej už vlasy rastú. Tiež to musí robiť spoľahlivý chirurg a nie nejaký mäsiar. :D
tomas
Site Admin
 
Príspevky: 869
Registrovaný: Pia Jan 13, 2006 7:25 pm

Re: malá bezvlasová plôška

Poslaťod amorinho » Uto Nov 11, 2008 5:12 pm

no len to je vlemi specificka jazva to ais nepojde zosit, ale neni to taka jazva ze tam ma taku dierku abo drsne normalna koza na krotej nerastu vlasy a velm iste ma potesili ze netreba vyholovat a nebude to ani moc drahe :-)
amorinho
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Štv Nov 06, 2008 4:52 pm


Späť na Transplantácia vlasov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron